Tootegrupid

Beta Tools

 

 BETA TOOLS – TÄPSUS JA USALDUSVÄÄRSUS

 

1939. aastal Itaalias sündinud Beta Toolsi tööriistu iseloomustavad  usaldusväärsus, täpsus,   kasutusmugavus ja kvaliteetne valmistussulam, mis ei paindu ega väändu.

 1995. aastast on Betal ISO 9001 kvaliteedisertifikaat, mille  pedantne  kvaliteedimonitooring   sisaldab nii toorsulami,  tootmistsüklite, lõplike toodete kui ka pakendamise pidevat  jälgimist. See   tagab, et Beta Toolsi instrumentide kvaliteet on alati ühtlaselt kõrge ning muutumatu kvaliteediga. 

 

 Lisaks sellele töötab Beta Toolsi disaini- ja uuringumeeskond  igapäevaselt tööriistade     kasutajatega parendamaks jätkuvalt  instrumentide kasutusmugavust ning leiutamaks uusi   vastupidavaid  materjale.


 
 

 

BETA TOOLS & SPORT – 
LAHUTAMATU DUO

Itaallaslik kirg spordi vastu jookseb Beta Toolsi veresoontes juba pea 40 aastat. Beta Tools on aktiivselt toetanud erinevaid võistlusi väga erinevatel tasemetel. Näiteks oli Beta Tools esimene, kes hakkas sponsoreerima Formula 1 sarja. Täna võib Beta Toolsi tööriistu näha MotoGP-l Honda, Suzuki, Kawasaki ja Yamaha meeskondade tööriistakastis ning Ferrari, McLareni, Jordani ja Minardi mehaanikute tööriistakastides F1 sarjas.

 

 

 

Ühtlasi annab auto- ja motovõistlustel osalemine võimaluse testida ja arendada tööriistu keskkonnas, milles täpsus ja usaldusväärsus on ülimalt olulised – Beta töötab ja võidab nii moto-, auto-, kiirpaatide kui ka jalgrattavõistlustel.

 


Beta Toolsi tootevalikus on täna ligi 15000 artiklit 20 erinevas tootekategoorias.

www.beta-tools.com