Tootegrupid

Skandi Kraft® 3in1 ja TIG keevitusseadmed

Skandi Kraft® 3in1 ja TIG keevitusseadmed

SKANDI KRAFT® esindab tippkvaliteediga seadmeid, mis on vastupidavad, kvaliteetsed, tõhusad ja suure jõudlusega. Kasutatud on  üle 20-aastase tööstuse kogemust, et luua uus stiilne ergonoomiline varustus, mis põhineb helikujundusel.

Kasutades kaasaegset tehnoloogiat, et lihtsustada nende käsitlemist ja tagada, et teie keevitamine on intuitiivne nii kodus kui ka töökohal. Meie logo tähendab lihtsalt – Kujundanud keevitaja keevitajatele.

SKANDI KRAFT® tähistab kõrget tootekvaliteeti, ületamatut jõudlust ja lihtsat funktsionaalsust ning pühendumust keskkonnakaitsele.

SKANDI KRAFT® loodi kirest keevitamise vastu. Nende jaoks peaks keevitamine olema kõigile kättesaadav. Seadmete sarjas on töörežiimid nii algajatele kui ka kogenud professionaalidele. 
Seadmeid saab kasutada nii isetegemise projektides kui ka tööl. Reguleeritavad seadistused muudavad need veatuks kasutamiseks isegi algajale keevitajale.
SKANDI KRAFT® tooted esindavad vastupidavat kvaliteeti, elegantset tõhusust ja ergonoomilist disaini.

 

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

 

SKANDI KRAFT® iSIMPLE MIG 210 3-in-1 keevitusseade 

Meie kõige kompaktsem ja mobiilsem tööstuslik keevitusseade. See pakub mugavat ja vaikset töörežiimi (FAN STOP), mis säästab ka energiat. See on kerge (ainult 8,5 kg) ja mugav kaasas kanda. Keevitamiseks 3-l meetodil; nii kaitsegaasiga (MIG/MAG) kui ka ilma (FLUX); elektrood (MMA) ja LIFT-TIG. 

MIG 210 sobib ideaalselt hobikasutuses kasutamiseks. Pärast voolu seadistamist mugaval digitaalsel paneelil, reguleerib see sünergiliselt pinget traadi etteandega, muutes seadme kasutamise lihtsaks. Seade kuvab  keevitusvoolu praeguse seadistuse isegi enne keevitusprotsessi algust. Seadmel on 3-meetrine üleni vaskest  3x2,5  [mm2] toitekaabel ja 3-meetrine üleni vask 25 [mm2] maanduskaabel. Komplekti kuulub 3-meetrine elektroodihoidik ja 4-meetrine MIG KD15 keevituspõleti.

iSIMPLE MIG 210 sobib ideaalselt keevitusmaterjalide jaoks, mille paksus on 0,5 [mm] kuni 6 [mm]:

 • kodus dekoratiivsete esemete valmistamiseks
 • garaažis
 • töökodades remonttöödeks.
Tootekood: 154-10-100004233 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Värv: ,   Suurus: ,   Pidurid:
623,42 €

SKANDI KRAFT® iSIMPLE MIG 215 keevitusseade

Võimas iSIMPLE MIG 215 keevitusseade, millel on mugav juhtpaneel ja ulatuslik funktsionaalsus, sealhulgas jootmisfunktsioon. Seadmel sünergilise parameetri seadistamise valik. Kompaktne suurus, kaal  14,6 [kg]  ja transpordikäepide muudavad selle mobiilseks ja mugavaks kasutamiseks. Seade pakub mugavat ja vaikset töörežiimi (FAN STOP) energia säästmiseks. 3 meetodiga keevitamiseks, kas gaasiballooniga (MIG/MAG) või ilma gaasita (FLUX); elektrood (MMA) ja LIFT-TIG.

iSIMPLE MIG 215 seadmes on seotud kasutamise lihtsus ja täiustatud sünergiliste funktsioonidega: (FE), (SS), (AlSi/AlMg), kõvajoodisjootmine (CuSi) ja tehnoloogilised funktsioonid:  PULSE ja DUAL PULSE.

Seadmel on 3-meetrine vasest  3x2,5 [mm2] toitekaabel ja 3-meetrine vasest 25 [mm2] maanduskaabel. Komplekti kuulub 3-meetrine elektroodihoidik ja 4-meetrine KD24 keevituspõleti.

iSIMPLE MIG 215 sobib ideaalselt materjalide keevitamiseks paksuses

0,5 [mm] kuni 12 [mm]:

 • metallitöökoja töödel (roostevabastterasest käsipuud, kerged põllumajandusseadmed),
 • kodus (sahvri- ja jalgrattahoidikud),
 • töökodades remonttöödeks (kere remont, jootmine, montaažitööd).
Tootekood: 154-10-100004234 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Värv: ,   Suurus: ,   Pidurid:
1085,80 €

SKANDI KRAFT® iSIMPLE TIG 215 AC/DC keevitusseade

Täiustatud iSIMPLE TIG 215 AC/DC mugava digitaalse paneeli ja professionaalse funktsionaalsusega. Ideaalne HF-TIG- ja MMA-keevituseks. Seadme kompaktne suurus ja kaal 14,8 [kg] muudavad selle tänu transpordikäepidemele mobiilseks, kaasaskantavaks ja mugavaks kasutamiseks. Seade pakub mugavat ja vaikset töörežiimi (FAN STOP) energia säästmiseks.

iSIMPLE TIG 215 AC/DC on varustatud uuendusliku õhuvooluga läbi jahutuskambri NorthernWind (NW), mis suurendab komponentide eluiga, vastupidavust ja töötsüklit.

Funktsionaalne MODE nupp pakub võimalust valida alalisvoolu  (must teras, SS roostevaba teras, titaan) või vahelduvvoolu (alumiinium ja selle sulamid) meetodite vahel. See võib keevitada PULSE-iga täielikult reguleeritava sagedusega, tsükliga, alalisvooluga ning sagedusega vahelduvvooluga. Sellel on võimalused 2T ja 4T tööks ning VRD jaoks (MMA). Seadmel on  3m täisvask  3x2.5  [mm2] toitekaabel, 3m täisvask 25 [mm2] maakaabel ja 3m elektroodihoidja. iSIMPLE TIG 215 AC/DC on varustatud 4 meetri pikkuse TIG SR26 keevituspõletiga, mis võimaldab keevitusseadet käepidemelt juhtida.  Keevituspõletil on painduv korpus (Flex) ja laminaarne lääts
(läätsed komplektis: 1.6, 2.0, 2.4 [mm]).

iSIMPLE TIG 215 AC/DC sobib ideaalselt materjalide keevitamiseks paksuses

0,1 [mm] kuni 6 [mm]:

 • kodus (alumiiniumraam, roostevabast terasest käsipuud, kunstiinstallatsioonid),
 • töökojas (alumiiniumtorud, õlivannid, heitgaasid),
 • teenustööna (alumiiniumist stendid,radiaatorid/vahejahutid, velgede taastamine).
Tootekood: 154-10-100004254 ,   EAN: 5905072442206 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Värv: ,   Suurus: ,   Pidurid:
1490,84 €

SKANDI KRAFT® iSIMPLE TIG 220 AC/DC keevitusseade

Täiustatud iTECH TIG 220 AC/DC koos uuendusliku TIG AUTO valikuga - kui materjali tüüp ja paksus on sisestatud, seab see sobivad keevitusparameetrid ja tagab, et masin on kasutusvalmis.  Poolprofessionaalsed ja amatöörkeevitajad ei kahetse kunagi iTechi, kuna nad saavad seadete asemel keskenduda oma tehnikale .
Keevitusseade neile, kes otsivad keevituse tipptaset. Sellel on 3.5-tolline LCD-ekraan, mis võimaldab intuitiivset ja hõlpsat kasutamist 4 keeles. Kasutatakse HF-TIG, LIFT-TIG ja MMA keevituseks. Selle kompaktne suurus ja kaal 14,8 [kg] muudavad selle tänu transpordikäepidemele liikuvaks, kaasaskantavaks ja mugavaks   kasutamiseks. See pakub mugavat ja vaikset töörežiimi (FAN STOP), millel on suurem energiasääst.
 iTECH TIG 220 AC/DC on varustatud uuendusliku õhuvoolusüsteemiga NorthernWind (NW), läbi jahutuskambri, mis suurendab komponentide eluiga, vastupidavust ja töötsüklit.
Ennekõike pakub seade intuitiivset tööd ja täiustatud funktsionaalsust, mis võimaldab seadeid individuaalselt reguleerida HF-TIG, LIFT-TIG režiimides. Alalisvoolu keevitusrežiimi (must teras, roostevaba teras, SS roostevaba teras, titaan) või vahelduvvoolu  (alumiinium ja selle sulamid) valik. Saab keevitada PULSE'iga, reguleerides: sagedust, tsüklit, voolu alalisvoolus; ning tasakaalu ja sagedust vahelduvvoolus. Sellel on patenteeritud vahelduvvoolu automaatrežiim, mis pärast parameetri S seadistamist reguleerib automaatselt impulsi sagedust ja tasakaalu vahelduvvoolus. Valikus 6 vahelduvvoolu lainekuju, mis parandab  teie töö täpsust. Võimalus 2T ja 4T tööks.
Seadmega on kaasas 3 m täisvask 3x2,5 [mm2] toitekaabel, 3 m  täisvask 25 (mm2) maanduskaabel, 3 m elektroodihoidja. iTECH TIG 220 AC/DC on varustatud  4-meetrise TIG SR26 keevituspõletiga, nii et seadet saab juhtida käepidemest.  Keevituspõletil on painduv korpus (Flex) laminaarse läätsega (komplektis: 1.6, 2.0, 2.4 [mm]) ) .

iTECH TIG 220 AC/DC sobib ideaalselt materjalide keevitamiseks paksusega 0,1 [mm] kuni 6 [mm]:

 • metallitöökoja töödel (kliimaseadmete torud, õlivannid, väljalaskekollektorid),
 • ettevõttes (alumiiniumkonstruktsioonid, radiaatorid/vahejahutid, velgede remont),
 • kergetööstus (sanitaartehnika, alumiiniumfermid, HSS pinnakate).

Komplekt sisaldab

 • SKANDI KRAFT iSIMPLE TIG 220 AC/DC keevitaja integreeritud 3 meetri pikkuse 3x2,5[mm^2] toitekaabliga.
 • TIG keevituspõleti SR26 Flex 4 meetrit käepidemest juhitavaga.
 • Vasest maakaabel 3 meetrit, ristlõige 25[mm2].
 • Vaskelektroodihoidja 3 meetrit, ristlõige 25 [mm2].
 • 3 laminaarset gaasiklaasi (1,6; 2,0; 2,4 [mm]).
 • 3 läbimõõduga volframelektroode (1,6; 2,0; 2,4 [mm]).
 • 3 pistikupesa (pikk, keskmine, lühike).
 • 3 x kollet (1,6;2,0;2,4 [mm] ).
 • 1 x läätse isolaator.
 • 3 x keraamiline otsik "8".
 • Gaasiballooni kinnitusdetailid: 2 x gaasiregulaatori kinnitusklambrid, 2-meetrine gaasivoolik, juhised, mutrivõti, kuuskantvõti

 

Tootekood: 154-10-100004241 ,   EAN: 5905072442077 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Värv: ,   Suurus: ,   Pidurid:
1679,94 €

SKANDI KRAFT® iTECH MIG 220 keevitusseade

Kaasaegne iTECH MIG 220 3-in-1 keevitusseade koos uuendusliku MIG/MAG AUTO süsteemiga. Valite materjali, paksuse ja traadi läbimõõdu, mis määrab optimaalsed keevitusparameetrid. Poolprofessionaalsed ja amatöörkeevitajad ei kahetse kunagi iTechi ostu, kuna nad saavad seadete asemel keskenduda oma tehnikale.  Seadmel on 3.5-tolline LCD-ekraan, mis tagab lihtsa ja nutika kasutamise 4 keeles.

Kompaktne suurus ja kaal 14,6 [kg] muudavad seadme tänu käepidemele mobiilseks ja mugavaks. Pakub mugavat ja vaikset töörežiimi (FAN STOP), mis säästab energiat. Keevitamiseks 3 meetodiga, nii kaitsegaasiga (MIG/MAG-AUTO) kui ka ilma gaasita (FLUX), elektroodiga (MMA) ja LIFT-TIGita.

iTECH MIG 220 on seotud intuitiivse töö ja täiustatud funktsionaalsusega, reguleerides individuaalselt seadeid  PULSE, DUAL PULSE ja INDUCTANCE (induktsioon) tehnoloogiaga. Seadmel on 3-meetrine  vasest  3x2,5  [mm2] toitekaabel ja 3-meetrine vasest 25 [mm2] maanduskaabel. Komplekti kuulub 3-meetrine elektroodihoidik ja 4-meetrine KD24 keevituspõleti.

iTECH MIG 220 sobib ideaalselt 0,5 [mm] kuni 12 [mm]:

paksuste materjalide keevitamiseks

 • teie kodus (BBQ ja talveaiad),
 • metallitöökoja töös (sõidukite restaureerimine ja mehaanika).

 

Komplekti kuulub

 • SKANDI KRAFT iTECH MIG 220 4R keevitusseade integreeritud 3 meetri pikkuse 3x2,5 [mm2] toitekaabliga
 • MIG keevitushoidik KD24 tüüp MB24 4 meetrit teflon-graphite kõriga
 • Täiendav sinine terasest kõri 4 meetrit KD24 keevituspõletile, keevitamiseks traadiga, mille läbimõõt on 0,6 -1,0 [mm]
 • Üleni vasest maanduskaabel 3 meetrit, ristlõige 25 [mm2].
 • Täielikult vaskelektroodihoidja 3 meetrit, ristlõige 25 [mm2].
 • Traadirullid: 2x 0,8-1,0V, alumiiniumile 2x 1,0-1,2 U.
Tootekood: 154-10-100004235 ,   EAN: 5905072442022 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Värv: ,   Suurus: ,   Pidurid:
1409,10 €

SKANDI KRAFT® iTECH MIG 220 4R keevitusseade 

iTECH MIG 220 4R 3-in-1 poolautomaatne keevitusseade uuendusliku MIG/MAG AUTO süsteemiga.  Valite materjali, paksuse ja traadi läbimõõdu ning määratakse optimaalsed keevitusparameetrid. Poolprofessionaalsed ja amatöörkeevitajad ei kahetse kunagi iTechi, kuna nad saavad seadete asemel keskenduda oma tehnikale. See on mobiilne ja kaasaskantav keevitusseade, mille 4R-i neljarullilise etteande täiustatud konstruktsiooniga on traadi etteanne stabiilsem ja sujuvam isegi 5 meetri pikkuste MIG-keevituskäppade jaoks. Seadmel on 3.5-tolline LCD-ekraan, mis tagab intuitiivse ja hõlpsa kasutamise 4 keeles.

Kompaktne suurus ja kaal 14,6 [kg] muudavad selle tänu transpordikäepidemele liikuvaks ja mugavaks. Pakub mugavat ja vaikset töörežiimi (FAN STOP), mis säästab energiat. Keevitamiseks 3 meetodiga, nii gaasiballooniga (MIG/MAG-AUTO) kui ka ilma gaasita (FLUX), elektroodita (MMA) ja LIFT-TIGita.

iTECH MIG 220 on seotud intuitiivse töö ja täiustatud funktsionaalsusega, reguleerides individuaalselt seadeid  PULSE, DUAL PULSE ja INDUCTANCE (induktsioon) tehnoloogiaga. Seadmel on 3-meetrine  vasest  3x2,5  [mm2] toitekaabel ja 3-meetrine vasest 25 [mm2] maanduskaabel. Komplekti kuulub 3-meetrine elektroodihoidik ja 4-meetrine KD24 keevituspõleti.

iTECH MIG 220 4R sobib ideaalselt paksuste materjalide keevitamiseks

0,5 [mm] kuni 12 [mm]:

 • Töömaadel (tellingutel või autotöökojas),
 • Metallitöökojas (suurte mõõtmetega detailidel).

 

Komplekti kuulub

 • SKANDI KRAFT iTECH MIG 220 4R keevitusseade integreeritud 3 m 3x2,5 [mm2] toitekaabliga
 • MIG keevituspõleti KD24 tüüp MB24 4 meetrit teflongrafiidi kõriga
 • Täiendav sinine terasest kõri 4 meetrit KD24 keevituspõletile, keevitamiseks traadiga, mille läbimõõt on 0,6 -1,0 [mm]
 • Täisvaskelektroodihoidja 3 meetrit, ristlõige 25 [mm2]
 • Traadi etteande rullid: terasele 2x 0,8-1,0 V, alumiiniumile 2x 1,0-1,2 U.
 • Traadi etteander ullide suurus 22/10/30 [mm].
 • Gaasiballooni paigalduskomponendid: 2 x gaasiregulaatori kinnitusklambrid, 2-meetrine gaasivoolik, mutrivõti, kuuskantvõti
 • Vooluotsikud KD24, MB24 keevituspõletile (1x 0,8 ; 1x1,0; 1x1,0 ALU ; 1x1,2 ALU)
 • Juhend maastane.
Tootekood: 154-10-100004236 ,   EAN: 5905072442039 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Värv: ,   Suurus: ,   Pidurid:
1598,20 €

SKANDI KRAFT® iTECH MIG 250 4R DUAL V

Täiustatud iTECH MIG 250 4R DUAL V 3-in-1 keevitusseadmel on uuenduslik MIG/MAG AUTO süsteem. Valite materjali, paksuse ja traadi läbimõõdu ning määratakse optimaalsed keevitusparameetrid. Selle seadme peamine tugevus on vabadus valida oma toiteallikas (1 ~ 230 [V]; või 3 ~ 400 [V]) ja keevitaja tuvastab pinge automaatselt. Poolprofessionaalsed ja amatöörkeevitajad ei kahetse kunagi iTechi, kuna nad saavad seadete asemel keskenduda oma tehnikale.

Seadmel on 4R nelja rulliga traadi etteanne, mis tagab sujuvama traadi etteande, on sujuvam, stabiilsem ja suudab ühendada 5m MIG keevituspõleti. 5-tollise LCD-ekraaniga - intuitiivseks ja lihtsaks kasutamiseks 4 keeles.

Ergonoomiline ja kompaktne keevitusseade, kaaluga 26 [kg], millel on kinnitus D300 pooli jaoks ja transpordikäepide ning vastupidavate ratastega tugev aluskäru kogukaaluga 14 [kg].   Sellel on mugav ja vaikne töörežiim (FAN STOP), mis säästab energiat. Keevitamiseks 3 meetodiga, nii gaasiballooniga (MIG/MAG-AUTO) kui ka gaasivaba (FLUX), elektroodiga (MMA) ja LIFT-TIGiga.

iTECH MIG 250 4R DUAL  V on seotud intuitiivse töö ja täiustatud funktsionaalsusega ning seadete individuaalse reguleerimisega  PULSE  , DUAL PULSE ja INDUCTANCE tehnoloogiates. Seadmel on  3-meetrine täisvask 4x4 [mm2] 450V /  750V toitekaabel, 400V / 230 V toitekaabli adapter ja 3-meetrine vasest 25 [mm2] maanduskaabliga. Komplekti kuulub 3-meetrine elektroodihoidik ja 4-meetrine KD24 keevituspõleti.

iTECH MIG 250 4R DUAL V sobib ideaalselt 0,5 [mm]  kuni 17 [mm] paksuste materjalide keevitamiseks:

 • metallitöökojas (pinnakate, masinate kapitaalremont),
 • spetsialiseerunud ettevõtetes (keevitusteenused, pikkade komponentide õmblemine),
 • kergetööstus (kandekonstruktsioonid, alumiiniumvalud).

 

Komplekti kuulub

 • SKANDI KRAFT iTECH MIG 250 4R DUAL V keevitusseade integreeritud 3 m 4x4 [mm2] toitekaabliga
 • MIG keevituspõleti KD24 tüüp MB24 4 m teflongrafiidi kõriga
 • Toiteadapter, muundamine 400 V kuni 230 V
 • Täiendav sinine terasest kõri 4 m KD24 põleti jaoks keevitamiseks traadiga, mille läbimõõt on 0,8-1,0 [mm]
 • Täielikult vaskelektroodihoidja 3 m, ristlõige 25 [mm2]
 • Traadi etteande rullid: terasele 2x 0,8-1,0 V, alumiiniumile 2x 1,0-1,2 U
 • Rullide suurus 22/10/30 [mm].
 • Gaasiballooni paigalduskomponendid: 2 x gaasiregulaatori kinnitusklambrid, 2-meetrine gaasivoolik, mutrivõti, kuuskantvõti
 • Vooluotsikud keevituspõletile KD24, MB24 (1x 0,8; 1x1,0; 1x1,0 ALU ;1x1,2 ALU)
 • Vedruga hülss keevitustraadi juhtimiseks sööturile
Tootekood: 154-10-100004238 ,   EAN: 5905072442046 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Värv: ,   Suurus: ,   Pidurid:
2167,94 €

SKANDI KRAFT® iTECH MIG 280 4R keevitusseade

iTECH MIG 280 4R 3-in-1 keevitusseade on mõeldud kasutamiseks peamiselt kergetööstuses. Uuendusliku MIG/MAG AUTO süsteemiga, kui materjal, paksus ja traadi läbimõõt on sisestatud, valib seade optimaalsed seaded ja on tööks valmis. Sellel on ka manuaalne seadistusrežiim metallitöökoja meistritele ja professionaalsetele keevitajatele. Semi-Pro ja amatöörkeevitajad ei kahetse iTechi kunagi, kuna nad saab seadete asemel keskenduda oma tehnikale. Seade on vastupidaval alusel, millel on pöörlevad rattad ja piisavalt ruumi 50L gaasiballooni ohutuks paigaldamiseks. 

iTECH MIG 280 4R-il on uuenduslik õhuvoolu süsteem läbi jahutuskambri NorthernWind (NW), mis suurendab komponentide eluiga, vastupidavust ja töötsüklit.

Varustatud täiustatud 4R nelja rulliga traadi ettekandega sujuvama ja stabiilsema traadi etteande jaoks ka 5 m MIG keevituspõletiga ja ruumiga, mis sobib D300 traadipooliga. Seadmel on 5-tolline LC D-ekraan, mis tagab intuitiivse ja hõlpsa kasutamise 5 keeles. See pakub mugavat ja vaikset töörežiimi (FAN STOP), mis säästab energiat. Võib keevitada ükskõik millisest 3 meetodist: (MIG/MAG-AUTO), elektrood (MMA) ja LIFT-TIG.

iTECH MIG 280 4R on seotud intuitiivse kasutamise ja täiustatud funktsionaalsusega, seadete individuaalseks reguleerimiseks PULSE, DUAL PULSE ja INDUCTANCE tehnoloogiates. Seadmel on 3-meetrine  vasest 4x4 [mm2]  450V / 750V toitekaabel ja 3-meetrine vasest 25 [mm2] maanduskaabel. Komplekti kuulub 3-meetrine elektroodihoidik ja 4-meetrine KD24 keevituspõleti.

iTECH MIG 280 4R sobib ideaalselt 0,5 [mm] kuni 23 [mm] paksuste materjalide keevitamiseks:

 • kergetööstus (alumiiniumkonstruktsioonid, roostevabast terasest mahutid),
 • metallitöökojas (poolvõllide keevitamine,balustraadide keevitamine),
 • kodus (ekskavaatori labade remont, väravate ja aedade valmistamine).

 

Komplekti kuulub

 • SKANDI KRAFT iTECH MIG 280 4R keevitusseade integreeritud 3-meetrise 4x4 [mm2] toitekaabliga
 • MIG keevituspõleti MB 24 4-meetrine teflongrafiit kõriga
 • Täiendav sinine terasest kõri 4 m MB 24 põletile, keevitamiseks traadi läbimõõduga 0,8 -1,0 [mm]
 • Täisvask-elektripliidihoidik 3 meetrit, ristlõige 25 [mm2]
 • Etteande rullid: alumiiniumile 2x 1,0-1,2U, süsinikterasele 2x 0,8-1,0V
 • Rullide suurus 22/10/30 [mm]
 • Gaasiballooni paigalduskomponendid: 2 x gaasiregulaatori kinnitusklambrid, 2-meetrine gaasivoolik, mutrivõti, Allen key
 • Keevituspõleti KD24, MB24 vooluotsikud (1x 0,8; 1x1,0; 1x1,0 ALU; 1x1,2 ALU)
 • Puks vedruga keevitustraadi juhtimiseks sööturisse.
Tootekood: 154-10-100004239 ,   EAN: 5905072442053 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Värv: ,   Suurus: ,   Pidurid:
2710,84 €

SKANDI KRAFT® iTECH MIG 350 4R keevitusseade

Skandi Krafti liini kõige töökindlam ja võimsam iTECH 350 4R 3-in-1 keevitusseade, mis sobib kasutamiseks eelkõige tööstuses, metallitöökodades ja spetsialiseerunud firmades. Uuendusliku MIG/MAG AUTO süsteemiga, kui materjal, paksus ja traadi läbimõõt on sisestatud, valib seade optimaalsed seaded ja on tööks valmis. Sellel on ka manuaalne seadistusrežiim metallitöökoja meistritele ja professionaalsetele keevitajatele. Semi-Pro ja amatöörkeevitajad ei kahetse iTechi kunagi, kuna nad saab seadete asemel keskenduda oma tehnikale. Seade on vastupidaval alusel, millel on pöörlevad rattad ja piisavalt ruumi 50L gaasiballooni ohutuks paigaldamiseks. 

iTECH MIG 350 4R-il on uuenduslik õhuvoolu süsteem läbi jahutuskambri NorthernWind (NW), mis suurendab komponentide eluiga, vastupidavust ja töötsüklit.

Seade on varustatud täiustatud 4R nelja rulliga traadi ettekandega sujuvama ja stabiilsema traadi etteande jaoks ka 5 m MIG keevituspõletiga ja ruumiga, mis sobib D300 traadipooliga. Seadmel on 5-tolline LC D-ekraan, mis tagab intuitiivse ja hõlpsa kasutamise 5 keeles. See pakub mugavat ja vaikset töörežiimi (FAN STOP), mis säästab energiat. Võib keevitada ükskõik millisest 3 meetodist: (MIG/MAG-AUTO), elektrood (MMA) ja LIFT-TIG.

iTECH MIG 350 4R on seotud intuitiivse töö ja täiustatud funktsionaalsusega, seadete individuaalseks reguleerimiseks  PULSE, DUAL PULSE ja INDUCTANCE tehnoloogiates. Seadmel on  3-meetrine vasest 4x4 [mm2] 450 V / 750 V toitekaabel ja 3-meetrine vasest  25 [mm2] maakaabel. Komplekti kuulub 3-meetrine elektroodihoidik ja 4-meetrine KD24 keevituspõleti.

iTECH MIG 350 4R sobib ideaalselt 0,5 [mm] kuni 30 [mm] paksuste materjalide keevitamiseks:

 • tööstus (teraskonstruktsioonid, torukeevitus)
 • metallitöökojas (masinakerede keevitamine, seadmete keevitamine)
 • spetsialiseeritud töökojas (kroom-nikkelkomponentide keevitamine, malmi keevitamine , alumiiniumkülgede ja haagiste keevitamine).

 

Komplekti kuulub

 • SKANDI KRAFT iTECH MIG 350 4R keevitusseade integreeritud 3-meetrise 4x4 [mm2] toitekaabliga
 • MIG keevituspõleti MB 24 4-meetrine teflongrafiit kõriga
 • Täiendav sinine terasest kõri 4 m MB 24 põletile, keevitamiseks traadi läbimõõduga 0,8 -1,0 [mm]
 • Täisvask-elektripliidihoidik 3 meetrit, ristlõige 25 [mm2]
 • Etteande rullid: alumiiniumile 2x 1,0-1,2U, süsinikterasele 2x 0,8-1,0V
 • Rullide suurus 22/10/30 [mm]
 • Gaasiballooni paigalduskomponendid: 2 x gaasiregulaatori kinnitusklambrid, 2-meetrine gaasivoolik, mutrivõti, Allen key
 • Keevituspõleti KD24, MB24 vooluotsikud (1x 0,8; 1x1,0; 1x1,0 ALU; 1x1,2 ALU)
 • Puks vedruga keevitustraadi juhtimiseks sööturisse.
Tootekood: 154-10-100004240 ,   EAN: 5905072442060 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Värv: ,   Suurus: ,   Pidurid:
2981,68 €

Telli endale Beta UUS 2024 aasta kataloog pakiautomaati TASUTA!

Pricelist 2024.jpg (65 KB)

Üle 16 000 toote!

Tellimiseks jäta oma andmed siia
ja lisa pakiautomaadi asukoht